Československé ženy
Volba jazyka: Česky English po russki
 home page  mapa webu  kontakty
Jméno Přijmení Přijm. za svobodna Kmenové č. Narození Úmrtí Odvedena Zařazena Fotky
Gertruda Englová MUDr. Frankensteinová 219/ž 16.02. 1910 11.02. 1942 lékařka fotky
Paraska Altmanová 6764/ž 16.02. 1925 11.02. 1942 zdravotnice
Helena Petránková, PhMr. Ackermannová 220/ž 19.04. 1904 21.08. 1968 11.02. 1942 lékárnice, vedoucí lékárny
Věra Dolejšová Růžičková 222/ž 23.01. 1918 11.02. 1942 zdravotnice
Malvína Fantová Friedmannová 223/ž 01.03. 1917 11.02. 1942 zdravotnice
Markéta Nováková Hruschková 224/ž 17.02. 1910 10.04. 1944 11.02. 1942 zdravotnice
Alžběta Hermannová, JUDr. 257/ž 06.08. 1913 14.02. 1942 vedoucí kanceláře polního soudu, koncipientka
Vlasta Vyhnánková Pavlánová 287/ž 00.00. 1921 17.02. 1942 zdravotnice
Halina Vorobcová 1340 04.01. 1919 12.01. 1943 zdravotnice
Stefanie Sochorová Cejzlarová 288/ž 25.09. 1913 17.02. 1942 NRota zdravotnice
Matylda Braunová Reichová 339/ž 12.03. 1908 17.02. 1942 osvěta, redakce novin Naše vojsko v SSSR
Vanda Vielošíková, Lisková Biněvská 448/ž 27.09. 1925 27.02. 1942 odstřelovačka,zdravotnice, 2. paradesantní brigáda fotky
Berta Spitzerová, Široká Sladkusová 476/ž 25.10. 1915 06.03. 1942 osvěta, zapisovatelka polního soudu
Marie Ljalková, Navrátíková, Lastovecká Petruščáková 477/m 00.00. 1920 03.06. 1942 odstřelovačka,zdravotnice-řidička
Anna Králová Valentová 478/ž 23.05. 1906 03.03. 1942 zdravotnice
Fruma Hlaváčová 01.05. 1909 zdravotnice, telefonistka
Eleonora Scharfová 529/ž 20.04. 1901 11.03. 1942 zdravotnice
Rachela Rosenzweigová 606/ž 28.02. 1921
Markéta Červínová, Koutná Kohnová 653/ž 22.03. 1921 14.02. 1942 osvěta, redakce novin
Jiřina Jandová Neubauerová 651/ž 27.02. 1926
Marie Neubauerová 652/ž 19.10. 1905 důst. prádelna
Ilsa Šifová 643/ž 16.05. 1915 písařka
Anna Kakutová 646/ž 23.02. 1923 08.04. 1942 zdravotnice
Eliška Reichová 15.04. 1898 důst. prádelna, sanitářka
Anna Raichlová 7.225/ž 23.11. 1894 22.02. 1982 29.02. 1944 v péči sociálního referátu NT
Žofie Scheimanová 18.04. 1920 zdravotnice
Sára/Anna Neumannová Ackermannová 687/ž 03.01. 1918 25.04. 1942 zdravotnice
Emilie Müllerová 27.06. 1922 06.05. 1942
Lydie Tobiášová 739/ž 20.01. 1921 16.05. 1942 zdravotnice, spojařka
Filomena Jilmová Tobiášová 740/ž 12.07. 1923 16.05. 1942 zdravotnice
Anna Benešová-Juckerová Benešová 742/ž 12.03. 1910 10.07. 1998 16.05. 1942 zdravotnice,spojařka
Terezie Hartsteinová 743/ž 19.05. 1918 zdravotnice
Božena Vrbenská, MUDr. 10.01. 1910 zubní lékařka
Galina Kalinina Přibylová 745/ž 20.12. 1921
Edita Neuwirthová Tobiášová 756/ž 20.07. 1924 16.05. 1942 zdravotnice, spojařka
Alla Hribová Novická 765/ž 30.03. 1921 00.08. 1943
Josefa Valentová 765/ž 30.04. 1904 00.05. 1942
Greta Šmoldasová Goldmannová 782/ž 13.12. 1919 00.00. 1990 01.06. 1942 zdravotnice, spojařka
Adéla Fišlová Ehrenhaftová 783/ž 25.09. 1917 01.06. 1942 zdravotnice
Greta Singerová Bendinerová 784/ž 05.10. 1916 17.11. 1994 01.05. 1942 zdravotnice fotky
Stefanie Galbavá 785/ž 01.01. 1906 06.05. 1942 spojařka
Jiřina Predmerská Somolová 806/ž 06.06. 1920
Anna Šuttová, Beranová Perná 857/ž 18.02. 1909 26.03. 1931 00.06. 1942 dětský domov ppor.
Antonie Muchová Záveská 858/ž 13.06. 1913
Jarmila Halbrštátová Kaplanová 855/ž 00.00. 1924 16.06. 1942 zdravotnice, spojařka
Jarmila Losňáková 01.01. 1912
Soňa Feinerová-Markusová, Ing. Bužakerová 881/ž 19.07. 1912 03.08. 1981 13.07. 1942 osvěta
Danuta Drnková Čermáková 882/ž zdravotnice
Sára Weberová 917/ž 11.06. 1918 17.07. 1942 kuchařka, spojařka
Věra Raichlová 7.226/ž 24.01. 1930 06.09. 2007 29.02. 1944 elév-NT
Gertruda Rávková-Borská 916/ž 10.03. 1922 17.07. 1942 kuchařka
Terezie Rufeisenová-Nováková 915/ž kuchařka
Frída Witriolová 918/ž 28.11. 1910 17.07. 1942 důst.prádelna, kuchařka
Marie Kvapilová Pišlová 927/ž 00.00. 1921 23.07. 1942 zdravotnice, spojařka
Markéta Tesaříková Olšanová 932/ž 19.10. 1923 29.07. 1942 zdravotnice, spojařka+J226
Josefa Eli Reicinová 26.02. 1909 dětský domov
Adéla Kohnová 16.02. 1905 31.07. 1942 krejčovská dílna
Marie Battová Valentová 00.00. 1910 00.05. 1942 krejčovská dílna
Evženie Laštovičková 977/ž 02.12. 1906 00.00. 1943 sestra v dětském domově
Marie Feráková, Pernikářová 07.09. 1917 pom. voj.služba v zázemí-voj. mise, fotky
Jolana Silbigerová 13.04. 1910 výstrojní sklad
Růžena Pithartová 02.06. 1908 pomocná voj.služba v zázemí
Blanka Bodnarová 10.08. 1907 zdravotnice
Gréta Jantzerová 11.09. 1914 ošetřovatelka
Růžena Bihellerová 978/ž 21.08. 1912 10.08. 1942 telefonistka
Marie Čerevková 12.08. 1912 důst. Jídelna
Lina Steinerová 01.10. 1907 zdravotnice
Marta Schecková polní soud
Ida Davidovičová 964 10.12. 1912 13.08. 1942 zdravotnice-ppor
Janina Černá Malínská 985/ž 09.12. 1923 13.08. 1942 zdravotnice
Bronislava Brücknerová 983/ž 03.07. 1920 13.08. 1942 zdravotnice
Richarda Wechsbergová-Moravcová Ackermannová 982/ž 25.12. 1915 13.08. 1942 zdravotnice
Markéta Kippelová 994/ž 28.02. 1903 27.08. 1942 kuchařka
Anna Šimáčková 995/ž 23.06. 1908 27.08. 1942 sociální referát
Františka Kleinbergová 996/ž 22.10. 1911 27.08. 1942 zdravotnice
Amalie Lancerová 993/ž 15.04. 1894 27.08. 1942 zubní ambulance
Běla Goldbergerová,či Zlatníková Eisensteinová 997/ž 10.12. 1918 27.08. 1942 zdravotnice
Margita Kovalová, Ing. 998/ž 11.01. 1915 27.08. 1942 osvěta
Anna Witmanová 999/ž 24.07. 1915 27.08. 1942
Věra Grossmanová Weissová 1000/ž 30.09. 1918 27.08. 1942 výstrojní sklad
Berta Kriesová Steklová 20.07. 1920
Antonína Takmačeva Sidonova 13.01. 1909
Anna Deylová Ptáčková 1074 02.09. 1923 30.11. 1942 zdravotnice
Ludmila Bičišťová Matušková 1110/ž 04.08. 1924 21.02. 2005 30.11. 1942 zdravotnice
Gréta Pomerančová 30.03. 1920
Lydie Štímová Obstová 281 21.12. 1921 08.01. 1943 zdravotnice
Růžena Stehlíková, MUDr. 08.02. 1913 lékařka
Gertruda Herškovičová 24.05. 1912 04.03. 1943 pomocné voj.služby v zázemí
Anna Maiková Boušová 27.11. 1922 05.04. 1943 zdravotnice
Vasilina Ljachová Masárová 12.07. 1922 15.05. 1943 pomocná lékárnice
Alžběta Bilaková 15.03. 1914
Marie Fedorčíková Pohoriljaková 16.05. 1918 25.05. 1943 spojařka - radistka
Sofie Haragoničová 18.11. 1920
Cecilie Eliášová Maslejová 26.07. 1922 spojařka
Justina Urbánková Babičinová 14.12. 1922 10.06. 1943
Margareta Lanská Doriová 24.05. 1920 baterie PLD
Agafie Šimarova Fedorova 01.03. 1921
Marie Forzánová 24.09. 1918
Paraska Schachertová Griegová 19.09. 1916 spojařka-telefonistka
Anna Gerigová 17.03. 1922 důst. Jídelna
Anna Halasová 05.04. 1905 zdravotnice
Agafia Hlebavá
Maria Ušovská
Marie Kopčová 3120 09.05. 1922 10.06. 1943 radistka spojovací roty 1.brigády, účast v SNP
Anna Kovtanová
Marie Krivaničová
Anastázie Růžičková Kurinová zdravotnice
Anna Ljavinecová
Marie Logojdová
Eva Kočanová Markovičová baterie PLD
Anna Maletavá radiotelegrafistka
Anna Maskalová
Anna Mišková
Marie Havryluková Mlavcová
Soňa Plutnarová Pavlišincová baterie PLD
Agafia Pavlišincová
Anna Peregiňová
Agata Rakovciová
Kalina Mulitová Rakovciová baterie PLD
Marie Roščincová
Marie Ruščáková
Anastazia Reutová Skutková prádelna
Anna Sinkovičová
Marta Terpajová osvěta
Anna Maďarová zdravotnice
Jolana Sotáková 2. paradesantní brigáda
Anna Řehulková či Reková Hriňová
Maria Bergmanová důst. jídelna
Eva Havejová dětský domov
Marie Kaliová 18.01. 1921 21.06. 1943 radistka spojovací roty 1.brigády, účast v SNP
Marie Mikulinová
Xenia Roščáková
Anna Radová Ščurová 3213/ž 00.00. 2008 21.06. 1943 PL- dělostřelectvo
Maria Ternavčuková
Anna Ťuchová zdravotnice, baterie PLD
Afia Vargová
Božena Gottfriedová
Božena Raichová
Marie Šafránková
Marie Perestová zdravotnice
Marie Petruňová Michálková 3.459/ž 21.07. 1922 26.07. 1943 2.paradesantní brigáda, radistka, spojařka
Tereza Bieliková Cerepaňová písařka
Marie Ljachová 2.paradesantní brigáda
Anna Hricáková důst. Jídelna, 2.paradesantní brigáda
Marta Rozenbaumová
Anna Rozenbaumová 3.734/ž 16.06. 1923 26.08. 1943 2. parabrigáda
Kateřina Taussingerová 3.737/ž 29.11. 1910 26.08. 1943
Elizabeta Balíková Kulhánková 3457/ž 07.04. 1909 26.08. 1943 kuchyně mužstva
Gisela Mermelsteinová 8.744/ž 25.12. 1916 24.04. 1944 pomocná služba, švadlena
Hermína Herschlovičová 3.779/ž 21.10. 1903 01.09. 1943 prádelna pomocná služba
Natalie Kurucová Novická 3.778/ž 07.02. 1924 05.10. 1943 2.paradesantní brigáda
Irma Vlčková 3.143/ž 01.02. 1905 26.09. 1943 ošetřovatelka, dětský domov
Emilie Ptáčková 2.904/ž 27.02. 1903 26.09. 1943 ošetřovatelka
Viktorie Matušková 2.903/ž 03.08. 1899 26.09. 1943 důst. prádelna
Františka Löšnerová 14.02. 1897 26.09. 1943 důst. prádelna
Anna Fialová 2.905/ž 22.08. 1904 26.09. 1943 krejčovská dílna
Růžena Kahanová, MUDr. 3.458/ž 13.10. 1906 05.10. 1943 zubní lékařka, dětský domov
Rúth Rosenzweigová Bejcherová 3.998/ž 13.08. 1919 16.10. 1943
Ludmila Turbina Winterová, MUDr. 3.999/ž 25.08. 1915 lékařka
Ida Farkašová 4.248/ž 12.01. 1915 23.10. 1943 ošetřovatelka
Květoslava Kuklová Ondráčková zdravotnice, radiotelegrafistka
Věra Richtrová
Jiřina Kopoldová Švermová 23.09. 1923 14.02. 2009 spojařka u štáb.roty 1. brig., praporu sboru a osvěty
Věra Fišmannová-Tichá Lahulková/Hechtová zdravotnice
Marie Ječmínková 4.003 15.02. 1924 24.09. 1943
Ludmila Kostrhůnová 6.677/ž 02.08. 1897 15.11. 1943 ošetřovatelka, dětský domov
Anastazie Hudečková 3.780/ž 01.05. 1916 18.12. 1943 Náhradní rota-prádelny
Ljuba Meierová 4.417/ž 01.12. 1919 18.12. 1943 zdravotnice
Kira Skokanová, Finkelsteinová 4.418/ž 07.03. 1921 18.12. 1943 telefonistka
Marie Záveská 3.749/ž 29.06. 1901 18.12. 1943 Náhradní rota, práce v prádelně
Alžběta Kovandová 3.750/ž 12.02. 1909 18.12. 1943 náhradní rota, práce v prádelně
Irena Pešová Abrahámičová 6.631/ž 21.03. 1923 04.01. 1944
Magda Kováčová 6.635/ž 08.07. 1923 04.01. 1944 radiotelegrafistka, 2.paradesantní brigáda 2 parabrigáda
Margita Novosadová 6.636/ž 24.11. 1920 04.01. 1944 radiotelegrafistka, 2.paradesantní brigáda
Arnoštka Bermanová 6.776/ž 18.06. 1892 11.02. 1942 prádelna náhradní pluk
Líza, Šura, SoŇa Eisensteinová 6.768/ž 10.05. 1893 04.01. 1944 švadlena
Zosja Eisensteinová 6.769/ž 15.09. 1916 04.01. 1944
Rachela Eisensteinová 6.770/ž 04.12. 1926 04.01. 1944 vojínka, elév
Hana Wietmanová důst. prádelna
Božena Ivanová Fialová/Koutná 6.772/ž 18.05. 1927 04.01. 1944 2.paradesantní brigáda
Amalie Gablerová 6.774/ž 18.10. 1904 04.01. 1944
Marie Hazmuková 6.774/ž 05.05. 1896 04.01. 1944 prádelna
Tamara Kadlecová Voronina 6.775/ž 18.04. 1923 04.01. 1944
Vlasta Berková Kadaňková 6.775/ž 17.11. 1928 04.01. 1944 2.paradesantní brigáda
Vilma Kafková Gastelová 6.778/ž 15.10. 1914 04.01. 1944
Valentina Ševeliva-Nernečková Babajeva 6.779/ž 20.01. 1920 04.01. 1944 zdravotnice
Cíla Neumannová 6.78O/ž 01.08. 1906 oprava prádla
Helena Grossová 6.781/ž 26.06. 1908 04.01. 1944
Soňa Oesterreichová 6.782/ž 23.05. 1911 oprava prádla
Leonora Rausnitzová 6.783/ž 01.11. 1897 04.01. 1944 sestra na ženské ambulanci
Mariana Bermanová 6.784/ž 26.06. 1921 04.01. 1944 3.brigáda- 1945-02-01 svob.
Maja Rubinsteinová Volkova 6.786/ž 26.04. 1924 04.01. 1944
Marie Steinerová 6.787/ž 01.04. 1916 04.01. 1944 dětský domov, 2.paradesantní brigáda
Lydie Horálková Studničková 6.788/ž 16.02. 1925 04.01. 1944 2.paradesantní brigáda
Malvína Schulzingerová 05.01. 1917 04.01. 1944 pomocnice v kuchyni
Anna Zinglová 6.790/ž 10.06. 1903 04.01. 1944 prádelna
Maja Dočkalová Afanasijeva 27.03. 1924 písařka, tlumočnice, spojka
Tamara Goldanová(Golfánová) Kosilo 8.729/ž 31.03. 1920 04.01. 1944 pom. služba
Josefína Marshalová 14.07. 1898 20.04. 1944
Anna Malínská 25.05. 1889 04.01. 1942 v péči soociálního referátu
Ludmila Novická 6.942/ž 24.05. 1804 04.01. 1944
Růžena Bužakerová 8.727/ž 21.05. 1878 20.04. 1944 pomoc služby
Olga Maierová 6.801/ž 29.12. 1923 05.01. 1944
Gréta Marguliesová Paulová 6.802/ž 05.01. 1917 05.01. 1944 pom.rota 1.brig.
Elsa Rabinerová 6.805/ž 28.05. 1899 NT pomocná služba
Naděžda Somolová
Pavla Thalerová 6.812/ž 16.07. 1909 01.09. 1944 NT
Pelagrie Andresová 6.791/ž 01.12. 1910 29.01. 1944 dětský domov
Heda Belaková 6.792/ž 12.07. 1910 29.01. 1944 osvěta 2.parabrig.
Věra Holubeva Biněvská 6.793/ž 20.09. 1929 29.01. 1944 vojínka, elév telegrafista
Růžena Biněvská-Morozovičová Hamerníková 6.794/ž 27.09. 1900 06.03. 1946 29.01. 1944 hospodyně ve velitelském domě, dětský domov
Vilemina Freudová 6.795/ž 12.12. 1901 29.01. 1944 prádelna
Marie Kadaňková 6.799/ž 01.12. 1908 29.01. 1944 pomocná služba NT v prádelně a žehlírně
Marie Kulhánková 29.01. 1944 Neschopná služby
Sylva Abrosimova Laštovičková 6800/ž 29.01. 1944 vojínka,elév NT štáb. rota
Taťána Luskačová 8.741/ž 31.12. 1901 24.04. 1944 NT autopark
Natálie Pavlenková 6.804/ž 30.05. 1918 29.01. 1944 1944-09-01 na vlast. žádost propuštěna z arm.
Ludmila Perná 110.459/ž 06.07. 1880 29.01. 1944 v péči sociálního referátu
Roza Reichmannová 6.806/ž 30.07. 1906 29.01. 1944 pomocná služba
Marie Rektorová 6.810/ž 29.01. 1944 ženská ambulance
Adéla Silbermanová 6.810/ž 12.06. 1891 NT kuchařka
Milada Šmídová 6.811/ž 13.01. 1894 oprava prádla
Líza Heršlovicová 6.947/ž 12.11. 1929 29.01. 1944 vojínka, elév
Valentina Semenďáková 6.956/ž 01.07. 1922 27.12. 1943
Antonie Rachovská Janíčková ? 13.10. 1923 15.01. 1944 pomocné služby
Valerie Fischová 6.955/ž 09.10. 1910 29.01. 1944 pomocná služba
Gréta Líbezná km.č.7161 17.11. 1909 náhr. rota,polní prokuratura, 3. brigáda zdrav. rota
Alžběta Šárová ? 21.03. 1944 schopna pomoc. služby v poli
Maria Levorová Pidjurina 8.385/ž 01.08. 1923 15.04. 1944 pomocná služba v poli
Ludmila Popovičová 8.576/ž
Anežka Frešlová dětský domov
Marie Kolonejová Erensteinová 8.759/ž 15.07. 1920 24.09. 1944 pomoc. služba
Tamara Patrusová 8.762/ž 20.08. 1924 25.04. 1944 NT schopna pom. služby
Alexandra Šlapáková 9.117/ž 23.04. 1910 15.05. 1944
Marie Horáčková 03.05. 1924 17.05. 1944 3. brigáda
Margarita Medvědová 9.176/ž 19.03. 1927 17.05. 1944 pom. služba
Helena Titová Dymáková 9.521/ž 17.03. 1925 22.05. 1944 telefonistka
Marie Lomská Findejsová 9.522/ž 16.03. 1920 00.00. 2011 22.04. 1944 pomoc. služba telefonistka
Ljuba Čilipková
Libuše Spačková
Xenie Kurucová
Zina Maršíková
Marie Michajlovičová Mašková 00.00. 1921 00.04. 1944 deátník
Helena Pavličová Mrázová 00.00. 1926 00.04. 1944 fotky
Miroslava Pavelcová Smulská 09.05. 1927 00.00. 1944 zdravotnice
Marie Šímová Ledvinová 00.00. 1924 04.00. 1944
Antonie Vospálková Bílková 00.00. 1925 00.04. 1944
Anna Gerková
Frída Fuxová
Viktorie Jasioková
Evženie Czerkesová Mesnerová 00.00. 1924 00.00. 1988 00.05. 1944
Anastazie Petruščáková
Marie Zroutová Šedová 00.00. 1916 00.04. 1944
Marie Bochinová
Naděžda Buršíková Petruščáková
Jana Tůmová 2.paradesantní brigáda
Ruth Rosická 2.paradesantní brigáda
Jana Maletová 2. paradesantní brigáda
Marie Kamarytová Kozubašová 00.00. 1922 00.00. 1944 2.paradesantní brigáda fotky
Vilma Kafková 2.paradesantní brigáda
Ester Glücková
Margita Hausmannová
Alexandra Nováková
Anastazie Hudečková ošetřovatelka
Valentina Doršová
Naděžda Horáková v seznamu VČ není
Marie Ťulková
Vasilina Tuchová
Božena Majorová
Emilie Závodská Kudrnová 00.00. 1925 00.08. 1944 zdravotnice, 3.brigáda
Ludmila Krestovozdviženská 00.00. 1918 zdravotnice
Jiřina Irena Kulichová Linhartová 00.00. 1925 00.08. 1944 zdravotnice, 3.brigáda
Vladislava Bortešová
Berta Gricová
Naděje Uldrychová 00.00. 1922 00.00. 1973 00.08. 1944
Stanislava Zollerová
Rosálie Jersáková 00.00. 1922 00.06. 1944
Hana Rosenbaumová radistka
Anastazie Sysaková
Geletiová Maskovcinová
Alžběta Rajmová Hortová 13.809/ž 04.03. 1922 19.06. 1944 k 3. brig.
Madla Šmídová
Valerie Telková
Naďa Kloučková
Anna Semenďáková Benešová 00.00. 1920 00.08. 1944
Nataša Abelesová
Anna Andreová
Naďa Bogostová
Jiřina Lucuková opakuje se na č. 425
Marie Leheta
Jiřina Vítková Svobodová 00.00. 1925 00.07. 1944
Felicita Vyndholzová
Julie Dymunová
Klára Raichlová ?
Helena Hlívková zdravotnice, 3.brigáda
Valentina Chladová
Julie Jackovičová
Merita Seidlerová
Lydie Livingová
Margita Rungailová
Dora Spengerová
Miroslava Bendová Balounová 00.00. 1921 00.04. 1944 četař
Věra Pluhařová Bílková 00.00. 1922 00.07. 1944
Olga Andělová Bílková 00.00. 1919 10.06. 1944
Helena Kvašovská Bártová 00.00. 1923 10.06. 1944
Emilie Bečková 10.06. 1944
Věra Bílková 10.06. 1944 opakuje se na č. 304
Anna Dusová Bártová 00.00. 1926 00.07. 1944
Anna Borská Branachová
Ludmila Vaňková Cinnertová 00.00. 1914 10.06. 1944
Olga Nedbálková Camprová 10.06. 1944
Emilie Pritoluková Camprová 00.00. 1925 10.06. 1944
Olga Síťařová Černá 10.06. 1944 spojařka, 2.dělpluk
Eugenie Drbohlavová
Marie Berková Divíšková 00.00. 1927 00.07. 1944
Libuše Ditrichová
Marie Floranová
Věra Filkečová 10.06. 1944
Slávka Ficková 10.06. 1944
viz 165 Věra Hechtová
Věra Machačová Grmelová 00.00. 1923 00.05. 1944
Marie Pištová Grmelová 00.00. 1922 00.00. 1987 00.00. 1944
Natalie Suchardová Hryciuková 00.00. 1924 00.00. 1944
Helena Gazdíková
Markéta Haragoničová
Emilie Holečková
Libuše Hrudková
Helena Hrubá
opakovalo se jméno
Františka Honcová
Marie Chmelařová
Taťána Sedláčková Chorošilová 00.00. 1922 10.06. 1944
Tosja Jančiková
Růžena Jakubovská 00.00. 1925 09.12. 1944 10.06. 1944 1.brigáda
Věra Jeníkovská 10.06. 1944
Slavěna Mikešová Janoušková 00.00. 1924 00.00. 1977 10.06. 1944
Ludmila Lorencová Jansová 00.00. 1924 00.07. 1944
Ludmila Jirásková baterie PLD
Bella Klingelová
Emilie Svítková Krejčíková 00.00. 1925 00.04. 1944
Markéta Kolaňová
Libuše Kozáková
Ludvika Kohnová
Anastazie Kučerová
Božena Kočíková
Libuše Koptová
Pavlína Klicperová
Emilie Řepíková Klabanová 10.06. 1944 skladnice, výstrojní sklad
Věra Kvardová baterie PLD
Anastazie Bartejsová Kozáková 00.00. 1927 10.06. 1944
Marie Kreindlerová
Emilie Filipová
Helena Kurachová
Anna Garnicová
Marie Leščuková 10.06. 1944
Marie Lobková
Božena Lenochová
Klaudie Mesnerová 00.00. 1914 00.03. 1944
Emilie Kastnerová Martínková 00.00. 1919 00.04. 1944
Libuše Mrázková Novotná 20.12. 1925 09.09. 1944 10.06. 1944 1. brigáda, 2. dělostřelecký pluk, spojařka
Stanislava Mrázková
Slávka Nováková 00.00. 1926 10.06. 1944
Marie Miškejová Novotná 00.00. 1918 00.00. 1987 00.07. 1944
Naděžda Diasova Novotná 00.00. 1924 00.00. 1996 10.06. 1944
Olga Nedbálková 10.06. 1944
Anna Pišlová 00.00. 1919 00.00. 1949 00.05. 1943
Pavlína Matoušková Korousová Pišlová 00.00. 1925 00.07. 1944
Olga Poliščuková
Milena Najmanová Prášilová 00.00. 1923 00.00. 1988 00.06. 1944
Evženie Paterová 10.06. 1944
Heňa Proňská 10.06. 1944
Antonie Vavřečková, Vranková Paterová 00.00. 1922 10.06. 1944
Marie Smolíková Paterová 00.00. 1924 00.00. 1981 10.06. 1944
Emilie Pendíková
Štefa Nejedlá Petrová
Libuše Krinická Rališová 00.00. 1919 00.04. 1944
Naděžda Rudenková 00.00. 1921 10.06. 1944
Lydie Vlasáková Réblová 00.00. 1926 00.00. 1984 00.04. 1944 ppor.
Helena Rotová
Kateřina Raiduková
Olga Antošová Svítková 00.00. 1911
Alexandra Imrová Sobotěnková 00.00. 1924
Marie Kladivová Stibůrková opakuje se č. 897
Marie Siklenková
Marie Sykomelová
Marie Fišerová Suchomelová 00.00. 1925 10.06. 1944
Žofie Mašková Stýblíková 00.00. 1918 00.00. 1987 00.04. 1944
Olga Sopinová 10.06. 1944
Libuše Veverková, Isopová Soldonová 00.00. 1925 00.07. 1944 baterie PLD
Anna Sigmundová
Věra Suchopárová Skřivánková 00.00. 1923 10.06. 1944
Dobromila Poloková Šebestová 00.00. 1921 00.04. 1944
Irena ( Jiřina) Malínská Šmidtová 00.00. 1925 00.04. 1944
Marie Špačková Šlégrová 00.00. 1922 10.06. 1944
Emilie Šulcová
Marie Čechová Šlaňhofová 00.00. 1925 10.06. 1944
Anna Tenglerová 00.00. 1922 10.06. 1944
Marie Popovičová Tesařová 00.00. 1925 00.07. 1944
Helena Gregorová Tamchinová 00.00. 1923 00.07. 1944
Eleonora, Tamchinová
Břetislava Václavíková Vokáčová 00.00. 1926 10.06. 1944
Naďa Bruhová Veselá 00.00. 1925 00.07. 1944 spojařka, 2.děl.pluk
Janina Weberová-Vrbová Rajzová 20.07. 1925 19.03. 1944 4.odd. štáb 1. brig. ppor.
Naděžda Plachá Zigmundová 10.06. 1944
Helena Klimentová Zítková 00.00. 1923 00.00. 1957 00.05. 1944
Marta Magdičová Šimoničková 00.00. 1926 00.07. 1944
Marie Sýkorová Šircová 00.00. 1921 00.08. 1944
Irena Štecová
Helena Segetová
Evženie Englová Flengrová 9532/ž 00.00. 1924 22.05. 1944 NT
Jiřina Hálová Flengrová 9.524/ž 00.00. 1926 22.05. 1944 Sbor štábní rota
Zinaida Gavriljuková 9.525/ž 22.05. 1944 spojovací prapor, 1944-09-16 odeslána od sboru k NT
Viktorie Hajnová 9.526/ž 00.00. 1926 22.05. 1944 NT
Marie Treitová Hajduková 9.527/ž 22.05. 1944 NT
Anna Gelbová Hokešová 9.528/ž 00.00. 1926 22.05. 1944 NT
Božena Odstrčilová Janečková 9.529/ž 00.00. 1926 22.05. 1944 NT
Františka Richterová Kašparová 9.530/ž 00.00. 1919 22.05. 1944
Galina Ďurčaková Kliglová 9.531/ž 00.00. 1920 00.00. 1991 22.05. 1944 NP štábní rota
Anna Kulichová 9.532/ž 00.00. 1924 00.00. 1972 22.05. 1944 NT
Anastazie Němcová Kulichová 9.534/ž 00.00. 1926 22.05. 1944 NT
Emilie Bauchová Kulichová 9.533/ž 00.00. 1926 22.05. 1944 NT
Marie Civková Kulichová 9.535/ž 00.00. 1923 22.05. 1944 NT
Jiřina Lucuková 9.536/ž 22.05. 1944 NT
Helena Macháčková 9537/ž 22.05. 1944
Věra Jurigová Martínková 9.538/ž 00.00. 1922 22.05. 1944 NT por.
Lucie Maulisová 9.539/ž 00.00. 1919 22.05. 1944 čs. sam. brigáda
Maria Kozáková Melasová 9.540/ž 00.00. 1914 22.05. 1944
Tatiána Zavřelová Mesnerová 9.541/ž 22.05. 1944
Lydie Rodáková Michálková 9.542/ž 00.00. 1922 22.05. 1944
Nina Řeháková Millerová 9.543/ž 00.00. 1924 22.05. 1944
Lída Maulisová Novotná 9544/ž 00.00. 1918 22.05. 1944
Emilia Šimečková Pacáková 9.546/ž 00.00. 1924 22.05. 1944
Marie Nandračová Pacáková 9.547/ž 00.00. 1922 22.05. 1944
Anna Marie Paščuková 9.547/ž 00.00. 1914 22.05. 1944
Marie Pilná 9.549/ž 22.05. 1944
Emílie Pospíšilová 9.550/ž 00.00. 1916 22.05. 1944 rtn.
Evženie Kopčáková Vígnerová 9.560/ž 30.03. 1924 21.11. 1944 čsas -tr. des. dnem 1945
Nina Vichrovská 9.561/ž 16.09. 1944 od spoj. prap. čs.arm.sb k NT
Anna Fleischerová 9.766/ž 30.05. 1944
Olga Jelínková 9.615/ž 00.00. 1918 30.05. 1944 NT
Marie Jonášová 9.617/ž 20.03. 1911 27.05. 1944 pomocné práce
Helena Opanevičová 9.652/ž 27.05. 1944 3. brig. od 1944-08-01k NT
Rafina Schlachetová 9.675/ž 30.05. 1944 k NT
Taťána Turunová 9.692/ž 30.05. 1944
Naďa Zemanová 9.703 30.05. 1944
Stanislava Bilejová Dostálová 9.716/ž 00.00. 1925 02.06. 1944
Věra Čibenková Kalachová 9.729/ž 05.06. 1921 05.11. 2002 02.06. 1944 svobodnice
Věra Kechrtová 9.731/ž 02.06. 1944
Františka Knoppová 9.732/ž 02.06. 1944 od NT k čs.arm. sb. pomocná rota
Emilie Kozáková 9.738/ž 02.06. 1944
Stela Jagerová 14.776/ž 15.08. 1915 13.05. 1944 schopna pomocné službě v poli
Vlasta Culková 14.76767/ž 14.11. 1926 20.06. 1944 schopna pomocné služby
Božena Culková 14.768/ž 11.03. 1923 20.06. 1944 schopná pomocné služby
Ludmila Frölichová Vaňurová 14.771/ž 08.04. 1908 do 1945-01-06 přemístěna k NR
Gertruda Florová 14.772/ž 28.09. 1921 10.07. 1944
Herta Fleischmannová Schlachetová
Helena Sulenková 6.813/ž 07.01. 1914 29.01. 1944 pom. služba v zázemí
Reila Edita Kornfeldová Kolská 6.814/ž 21.09. 1919 05.02. 1944 pomocné služby
Olga Rubinfeldová
Dina Solomonovičová 6.818/ž 17.03. 1918 05.02. 1944 pom. služby v zázemí, kuchařka švadlena
Anastazie Kucharová 6.858/ž 04.01. 1919 19.01. 1944 schopna pom. sl. v poli
Helena Boblachová Nováková 13.315/ž 30.11. 1925 02.06. 1944
Helena Pešková Petrasová 26.11. 1926 00.00. 1981 00.05. 1944 tankový pluk, samopalnice rtn
Emilie Mackovčinová Vondrová 13.352/ž 16.12. 1922 02.06. 1944
Marie Kurková Zálevská 13.353/ž 06.09. 1911 02.06. 1944 ošetřovatelka v domově invalidů fotky
Markéta Ecksteinová 13.363/ž 06.03. 1919 05.07. 1944 pomocná služba v poli fotky
Eva Adlerová Jakubovičová 13.369/ž 16.07. 1926 05.07. 1944 spojovací prap. arm. sboru fotky
Helena Křikavová Albrechtová 13.436/ž, 00.01. 1923 10.05. 1944 3-brig-intendance-zásob.
Jiřina Martanová Kostková 13.550/ž 04.07. 1926 10.06. 1944 od NT k 3. brig.
Jarmila Schlesingerová 13.657/ž 29.12. 1920 20.06. 1944 pomocná služ. zázemí
Františka Ludvíková 13.716/ž 02.02. 1917 01.07. 1944 Arm. sbor štáb. rota
Olga Ondrovščuková (Androščuková) 13.0756/ž 23.08. 1920 19.06. 1944 od NT k 1. brig.
Růžena Mesnerová Bojarská 13.763/ž 28.08. 1926 00.00. 1992 15.06. 1944 pomoc. služby v poli
Emilie Chaloutová, Jarmarová Čurdová 13.780/ž 17.01. 1923 19.06. 1944 od NT k 1. brig.
Leokadia Delatovská 13.782/ž 09.07. 1923 19.06. 1944 3.brig.
Emilie Marková Divišová 13.784/ž 28.02. 1922 15.06. 1944
Antonína Fricová 13.783/ž 20.05. 1923 19.06. 1944 od NT k 3. brig.
Dari Freudová 13.794/ž 06.10. 1930 15.06. 1944 pom. služby jako elév
Vlasta Giglanová 13.797/ž 20.06. 1922 15.06. 1944 svob.od 1944-11-20
Marie Halánková 13.801/ž 17.04. 1924 19.06. 1944 od NT k Arm.sboru, štábní rota
Rozálie Jersáková
Marie Kunášková 13.829/ž 14.10. 1927 1944- 06-15 Kamenec Podolsky fotky
Lída Kolomazníková 13.830/ž 09.08. 1924 15.06. 1944 pomocná služba v poli fotky
Karla Kipplová 13.832/ž 02.05. 1929 15.06. 1944 vojín-elév fotky
Anna Keková 13.833/ž 19.10. 1921 15.06. 1944 pomoc služba v poli fotky
Pavla Medková 13.850/ž 12.09. 1918 15.06. 1944 od NT k intend. park. armád. sboru fotky
Anna Morávková 13.853/ž 07.03. 1927 15.06. 1944 telefonistka, 3.brigáda fotky
Anna Maříková 13.854/ž 25.02. 1926 15.06. 1944 od NT k spoj. prap. arm. sb. fotky
Ludmila Nepovímová 13.857/ž 27.01. 1925 19.06. 1944 od NT k 1.čsas štáb,. rota spsp
Marie Nováková 13.860/ž 26.11. 1920 19.06. 1944 od NT k 3. brig. spsp
Anna Pastorková 13.865/ž 20.02. 1920 01.07. 1944 od NT k Arm. sboru intend. park spsp
Marie Baierová 13.867/ž 25.10. 1921 01.07. 1944 spsp
Olga Boruščiková 13.874/ž 17.10. 1921 19.06. 1944 1. brig. spsp
Rena Reichmanová 13.882/ž 20.05. 1930 štáb.rota náhr. pluku, elév fotky
Nina Židlická Roonová 13.885/ž 00.00. 2000 15.06. 1944 štáb. rota spsp 1945-01-15 svob.
Marie Rollerová 13.884/ž 15.10. 1925 26.11. 1944 od NP k 3. brig. pomocná služba v poli
Ludmila Štreusová 13.905 06.07. 1926 19.06. 1944 od NT k Arm. sboru spojovací prapor spsp
Leokadia Šantrochová 13.908/ž 24.12. 1924 19.06. 1944 3. brigáda spsp
Olga Beitlová Tamchinová 14.086/ž 06.01. 1924 19.06. 1944 3. brig. spsp
Jiřina Voženílková 14.091/ž 15.11. 1925 19.06. 1944 3. brig. spsp
Marie Vinterová 14.O95/ž 27.08. 1925 19.06. 1944 1. brig. spsp
Antonie Kubísková Veselá 14.097/ž 02.10. 1925 19.06. 1944 1. brig. spsp
Emilie Kozáková Veselá 14.098/ž 11.10. 1926 19.06. 1944 3.brig. pomoc. služba
Věra Venigerová 14.099/ž 04.04. 1925 19.06. 1944 3.brig. spsp
Eugenie Nosková 14.116/ž 20.05. 1922 19.06. 1944 3. brig. spsp
Ruth Auslenderová 14.125/ž 28.04. 1924 01.06. 1944 3. brig. spsp
Hedvika Horsteinová 29.03. 1905
Naděžda Hořáková 05.04. 1905
Marie Kozáková Andršová 14.766/ž 27.10. 1926 01.07. 1944 od NP k Arm. sboru, spojovací prapor
Emilie Andršová 16. 576/ž 11.10. 1927 05.07. 1944 elév
Alžběta Kratochvílová 14.781/ž 11.05. 1918 01.07. 1944 od NP k Arm. sboru, spojovací prapor spsp
Slavie Kratochvílová 14.0780/ž 06.02. 1921 01.07. 1944 od NP ke Sboru spoj. prap. spsp
Elsa Perelmanová 14.788/ž 07.12. 1909 01.07. 1944 1. brig. spsp
Elfrida Halmová Redingerová 14.794/ž 18.10. 1925 10.07. 1944 spsp
Mindra Sekotová 14.798/ž 04.09. 1912 24.06. 1944 spsp
Edita Schreierová 14.803/ž 16.03. 1926 01.07. 1944 3. brig. spsp
Edita Birnbergová 15.249/ž 24.06. 1924 01.07. 1944 3. brig.
Emilie Kubištová 15.349/ž 20.04. 1915 10.07. 1944 3. brig.
Olga Lhotáková 15.355/ž 10.09. 1903 01.07. 1944 3. brig.
Anastazie Prošková ? 25.11. 1925 23.06. 1944
Ilsa Pachtová 15.376/ž 31.07. 1920 15.11. 1944 od NP k pomocné službě
Marie Voglhutová Habrová 15.632/ž 23.06. 1944 fotky
Alexandra Šebjanová 26.03. 1905
Lída Valešová 16.587? 07.03. 1925 10.07. 1944 3. brig.
Věra Citterbergová Větrovcová 16.588/ž 25.07. 1926 10.07. 1944 3. brig.-odd. PLD později zdravotnice četař
Vasilisa Anešenicová 16.575/ž 00.00. 1911 05.07. 1944 spsp fotky
Amalie Čápová 16.577/ž 28.08. 1920 05.07. 1944 spoj. prap. spoj. pluk fotky
Anna Čápová 16.578/ž 25.11. 1925 05.07. 1944 spsp fotky
Kristina Griegová 09.09. 1944 3. brigáda,baterie PLD
Anna Hudáková Isáková 16.581/ž 07.10. 1918 15.07. 1944 3. brig. spsp
Marie Kučerová 06.04. 1905
Xenie Lučinová 16.582/ž 20.11. 1919 15.07. 1944 spsp
Eudokie Manincová 16.442/ž 15.11. 1911 01.07. 1944 od NP ke spoj.prap .sboru spsp
Valentina Šušková 16.586/ž 22.10. 1921 01.07. 1944 spsp-spoj. prapor a pluk
Etelka Vyrániyová 16.589/ž 18.07. 1925 03.07. 1944 spsp
Marie Hysemová
Marie Kasicová
Vasilena Kušílková
Helena Horáčková
Marie Horáčková
Marie Hrebenárová
Marie Halasová
Anna Hisemová
Marie Kondričová
Helena Kadavá Luťanská 19.03. 2018 01.04. 2009 zdravotnice fotky
Marie Mohoritová
Anna Mikuláková
Žofie Popovičová Mělničková 30.11. 1923 00.00. 1943 spojařka(1.brigáda), zdravotnice (3. brigáda)
Nataša Jirásková
Žofie Moskalová
Helena Romanová
Anna Savščincová
Evdokie Sidejová
Hafie Škiravá
Vasilina Subotová
Marie Savková
Vasilina Hrušková Slivková 14073/ž 10.01. 1924 15.05. 1992 14.07. 1944 pradlena, zdravotnice
Anna Sasinová
Helena Šolembová
Irena Ševelerová
Věra Průšková 9.551/ž
Anna Redejová
Věra Vojtěchovská Rážová 00.00. 1922 00.07. 1944
Marie Olexejová
Vasilina Tuchová
Anna Perembešová
Marie Tomišincová
Vasilina Cimbotová 14.719/ž 04.10. 1918 20.07. 1944 spojovací prapor
Anna Alexandrová Bismaková 145.720/ž 15.09. 1921 15.07. 1944 spojovací prapor
Anastazie Demjanová Čubriková 14.721/ž 16.12. 1921 15.07. 1944 spojovací prapor, polní pekárny fotky
Marie Čuhová
Regina Haberová
Ludmila Picajová
Helena Hlušková 29.03. 1905
Žofie Klováničová
Marie Klováničová
Marie Kosťáková
Marie Kočerhanová
Marie Krišková Kuruciková
Julie Korolová
Cecilie Kanjuková
Pelagie Lučynová
Vasilina Lučynová
Marie Lipijová
Marie Mlavecová
Janina Mušková
Žofie Maďarová
Helena Matrincová
Markéta Mučiková
Anna Nilabovičová
Marie Plečindová
Marie Porupatičová
Olena Plastmijáková
Helena Rusinová
Kateřina Romanková
Marie Rusňáková
Žofie Svistáková
Agafie Sopková
Irena Sikurinecová
Anastazie Serňuková
Marie Sakačová
Žofie Slavouková
Marie Samorigová
Berta Šnicerová
Anastazie Sisáková
Marie Timkovičová 09.09. 1944 3. brigáda, PL oddíl
Marie Turjaničová
Julie Tivodarová baterie PLD
Vasilina Vorobčuková
Marie Berkovičová
Anna Cmundóvá
Halina Holbová Šimanovská 00.00. 1923 00.07. 1944 evidence vojáků
Libuše Šimanovská 00.00. 1903 00.07. 1944 tlumočnice gen.Kratochvíla
Marie Nágelová Tabulková 00.00. 1922 00.00. 1944
Evženie Lukačková Vyletělová 00.00. 1925 00.00. 1987 10.06. 1944 spojařka, 2.brigáda
Taťána Romanová
Kristina Hricuková
Josefa Mutlová
Anna Rážová 00.00. 1927 00.00. 1991 00.06. 1944
Žofie Habešová Kovalčuková 00.00. 1928 00.00. 1944
Emilie Barboriaková Zajícová 00.00. 1920 00.07. 1944
Anna Věnunková v seznamu Vol.Č. není
Izabela Kleinová
Marta Koutná v seznamu Vol. Č. není
viz 370
Aloisie Pacáková v seznamu Vol. Č není
Jana Čemáková
Merita Seidnerová
Marie Bronsteinová
Růžena Farkašová
Josefina Hornová
Zlata Kugelmassová
Edit Poláková
Celina Šternová
Erika Weissová
Emilie Eisnerová
Magda Majerovičová
Anastazie Pospíšilová
Ruth Ruffová
Bohumila Salnerová
Valentina Vokráčová 00.00. 1923 00.07. 1944
Pepi Eisingerová
Josefa Beranová Není v seznamu Vol. Čechů
Vlasta Pilná
Ludmila Bubnová 00.00. 1917 00.08. 1944
Anna Čermáková
Věra Číževská
Gertruda Forscherová
Gisela Gottfriedová
Gréta Pišlová
Serena Uveigová
Halina Blumová
Frideta Blumová
Helena Grossmanová
Ema Havasová, MUDr. sociální referát, vedoucí dětského domova(Jefremov)
Bronislava Rinzlerová 05.04. 1905
Elsa Weissová
Marie Franěková 00.00. 1923 00.07. 1944
Margita Müllerová
Olga Procházková Matušková 00.00. 1922 00.09. 1944
Anna Roušalová 00.00. 1922 00.09. 1944
Regina Voglová
Sarlota Herschmanová
Olga Pěníčková Krejčíková 00.00. 1926 00.00. 1944
Olga Popková Kulhánková 00.00. 1926 00.10. 1944
Gertruda Wolfová
Amalie Auslanderová
Jevdokie Bohušová
Gertruda Hanáková
Anna Sejfová
Klára Rejschová
Augusta Kahanová
Helena Dzjobasová
Priva Frišlingová
Taťána Machačová
Eugenie Ljačšenková
Friedová
Dora Frischlingová
Hilda Veselá Klauová 17.425/ž zdravotnice
Olga Kováčová 11.04. 1905
Marie Kováčová
Rebeka Leckerová
Bety Šepsová
Felicie Windholzová
Rachel Salzmanová
Ema Zifferová
Hedvika Tulová
Marie Krziseková
Roza Drobná
Ruth Maierovičová
Anna Kohnová
Gréta Kohnová
Olga Bachraková
Marie Milasová
Marie Gazmuková
Stefanida Jakubuková
Marie Schejbalová Nováková 00.00. 1920 00.06. 1944
Adéla Framerová
Marie Bermanová
Irina Kyžček 00.00. 1926 00.08. 1944
Anna Kelnarová Otmarová 00.00. 1922 00.00. 1983 10.06. 1944
Ludmila Filuajeva
Anna Rajšová
Grunichová
Věra Kerchrtová Králová 02.04. 1919 00.04. 1944
Elena Mriková 25.03. 1905
Poločena Murinová
Marie Šmídová
Jolana Ludmila ? Veijnarová Valentová 00.00. 1919 00.00. 1984 00.05. 1944
Galina Ipifanceva
Vlasta Tušakovská Pilná 00.00. 1926 00.08. 1944
Broňa Šulingerová
Anna Benešová Volfová 00.00. 1900 00.00. 1952 00.00. 1944 také pod č. 812
Germana Keršnerová
Halina Klímová 00.00. 1920 00.05. 1944
Olexia Seidlová
Františka Freudová
Viktorka Tašová
Růžena Gercechová
Vilma Grossová
Margarita Kohnová
Anna Bogušová
Anna Valovšiková Není to Valoušková Anna VČ pod č. 851
Anna Ratušková
Herta Gotfriedová
Pirožka Berkovičová
Maria Morkesová
Ida Paulová 29.03. 1905
Marie Osterzalevská
Marie Šanová Medunová 00.00. 1927 00.00. 1984 10.06. 1944
Anna Repaská Martínková 00.00. 1923 00.04. 1944
Helena Medvědová Červenková 00.00. 1920 00.07. 1944
Vlasta Pajerová Vyletělová 00.00. 1926 11.09. 2009 10.06. 1944
Anna Golová
Anna Štancová
Agafie Sopková
Adéla Altmanová
Marie Skybová
Julie Berčová
Emilie Engelmanová 04.03. 1905
Antonie Tokmačová
Lina Gelobterová
Marie Žďárská Vostarková 00.00. 1925 00.04. 1944
Líza Štekerová
Taťána Kostecká
Ludmila Bumbalková
Evženie Trykynová
Marie Turková
Xenie Babičná
Olga Anderlová 00.00. 1919 00.05. 1943
Věra Čiževská Kadeřábková 00.00. 1902 00.00. 1983 00.09. 1944
Valerie Englenderová
Jelena Klossovská
Pelagea Mělniková
Emča Kulhánková
Anna Babuchová dětský domov
Vasilevna Vovkancová
Růžena Neumanová
Etela Katzová
Gisela Weisová
Cecilie, Vasilina otec Jan Slivková 1407/ž 10.01. 1924 1944-07-14-Šandrovo,okr.Chust fotky
Marie Sakačová
Marie Babincová Zápotocká 00.00. 1924 00.04. 1944 svobodník
Jevdokie Sigijová
Jelizaveta Bilaková
Tima Paulová
Anastazie Škutková
Jevdokie Poljaničková
Rosa Spievanková
Sára Stielmonová
Elsa Valerová
Viktorie Hainová 00.00. 1926 00.05. 1944
Anna Beregová
Marie Galjeková
Dajana Bitoková
Maria Gušovská
Bohumila Horáková
Rosa Eisensteinová
Vasilina Kosťová
Rubisová
Helena Ačová
Anna Maryčová
Jiřina Hlaváčková Křivková 00.00. 1925 10.06. 1944
Olga Bohumilová
Marie Kacamonová Hovorková 00.00. 1925 00.08. 1944
Helena
Alžběta
Maria
Irina
Jolana
Terezie
Marie Gotsková
Marie Maryhotová
Anna Maletová
Xenie Lučanová
Anna Dombrovecká
Anna Čermáková 00.00. 1926 00.01. 1944
Roza Lisová
Anna Gysemová
Dina Jasyová
Taťána Aryčeva
Helena Prokešová Průšová 00.00. 1921 00.09. 1944
Sofia Fedorová
Jiřina Zárecká Suchá 00.00. 1925 00.04. 1944 zdravotnice
viz 160 Winterová 25.09. 1915
Margarita Kiplová
Roza Reichmanová
Anna Valášková 00.00. 1921 00.05. 1944
Anna Volfová Anna Volfová také č. 715
Rena Reichmanová
Ira Rosendlerová
Marta Majovská
Mušlová Muchová
Ludmila Rajcinová Kovandová 00.00. 1921 00.04. 1944
Olga Urbanová 00.00. 1909 00.00. 1956 00.04. 1944
Anna Zichová km.č. 13117/m 17.11. 1923 19.10. 1944 00.04. 1944 spojařka, 1. pěší brigáda štáb dělostřelectva
Věra Nosková Mironová 00.00. 1926 00.04. 1944
Marie Pánková Kliglová 00.00. 1922 00.04. 1944 osvěta
Helena Kučerová 00.00. 1923 00.04. 1944
Marie Poustecká Maláková 00.00. 1921 00.04. 1944
Emilie Sabadošová Tomšová 00.00. 1917 00.00. 1990 00.04. 1944
Sofie Špačková 00.00. 1924 00.04. 1944
Anna Tomaševská 00.04. 1944
Emila Čvančarová
Nina Ledvinová Holubová 00.00. 1924 00.04. 1944
Kateřina Holubová 00.00. 1926 00.04. 1944
Emilie Jankovcová 00.00. 1915 00.04. 1944
Marie Jankovcová 00.00. 1925 00.04. 1944
Růžena Loudová Kreibichová 00.00. 1924 00.04. 1944
Marie Kyselková 00.00. 1921 00.04. 1944
Anna Kozlíková 00.00. 1920 00.04. 1944
Marie Mezenská
Libuše Mezenská 00.00. 1922 00.04. 1944
Marie Gurelová Budilová Vávrová 00.00. 1925 00.04. 1944
Božena Vávrová 00.00. 1924 00.04. 1944
Marie Žatecká 00.00. 1927 00.04. 1944
Anna Novotná 00.00. 1920 00.04. 1944
Alžběta Korotková
Marie Kosjuková
Halina Lysá
Vilma Mancerová
Olga Trušková 9.551/ž svob. dnem 1945-01-01
Věra Rutová 9.552/ž 00.05. 1944 1.čsas.intend.
Nina Smočuková 00.05. 1944
Emilie Štěpanovská Somolová 00.00. 1919 00.00. 1994 00.05. 1944
Slavěna Chudobová Štěpánková 00.00. 1925 00.00. 1945 05.00. 1944
Ludmila Vejnarová Valentová 9.556/ž 00.00. 1919 00.00. 1984
Anna Hajná Valoušková 9.557/ž 00.00. 1921 00.05. 1944 štábní rota důst. jídelna
Marie Matějková Valoušková 9.558/ž 00.00. 1926 00.05. 1944
Marie Kyselá
Nina Vychrovská 00.00. 1923 00.05. 1944
Olga Gelniková
Antonie Cupalová Bílková 00.00. 1924 00.00. 1944
Evženie Jirsáková Beranová 00.00. 1923 00.08. 1944
Anna Jelínková Blažková 00.00. 1918 00.07. 1944
Olga Lugertová Budová 00.00. 1925 00.08. 1944
Evža Bulíčková
Vasilina Cupelíková
Evženie Ungerová Červená 00.00. 1991
Míla Částková
Růžena Šedová Čápová 00.00. 1922 00.00. 1944
Božena Entová
Marie Fechtelová
Milada Novotná Holečková 00.00. 1925 00.00. 1944
Marie Rektorová Kroutilíková Holcová 00.00. 1914 00.01. 1944
Margita Chlupáčová Hubertová
Anna Hrubanová
Marie Chovancová
Marie Jankovská
Antonie Jupová, Máchová Jonová 00.00. 1923 00.00. 1992 00.05. 1944
Lída Doležalová Jonášová 00.00. 1923 00.00. 1988 00.00. 1944 spojařka na štábu
Marie Jurtinová
Alla Karfíková
Anna Karbanová
Františka Kchopová 00.00. 1912 00.00. 1978 00.05. 1944
Helena Klepková
Františka Honsová Kholová 00.00. 1920 00.08. 1944
Marie Kosťáková
Anna Korolová
Naďežda Laubová Krejčová 15.03. 1927 00.00. 2016 00.06. 1944 spojařka
Ludmila Kašparová Krejčíková 00.00. 1919 00.00. 1944
Alžběta Ďurišová Kratochvílová 00.00. 1918 00.06. 1944
Helena Husáková Krupařová 00.00. 1919 00.08. 1944
Anastázie Markupová Kučerová 00.00. 1925 00.07. 1944
Marie Jankovcová
Anna Šenkbauerová Kvapilová 00.00. 1925 00.05. 1944 spojka u autoroty
Růžena Koutecká
Lída Novotná Králová 00.00. 1918 00.05. 1944
Žofie Skirová Krasňaniková
Helena Šterkezová Radvanská 00.00. 1924 00.00. 1944
Libuše Ditrichová Rampasová 00.00. 1922 00.07. 1944
Bohumila Radová
Anna Rážová 00.00. 1927 00.00. 1991 00.06. 1944
Marie Kladivová Stibůrková 00.00. 1927 00.07. 1944
Helena Motrincová Bisahová-Ševčíková 14 740/ž 13.03. 1919 25.07. 1995 20.07. 1944 Náhradní pluk fotky
Marie Králová Bartošová 00.00. 1926 20.08. 1943 pěšák, zdravotnice, od listopadu 1944 pomocný sanitní referent u 2.praporu
Anna Čvorková 00.00. 1923
Marie Doležalová 00.00. 1924 04.12. 1944 fotky
Barbora Drobná 00.00. 1923
Anna Dušková 00.00. 1922
Marie Hofmanová
Anna/Ankica Hosiová/Hosjak 00.00. 1923 22.02. 1944
Růžena Hynková 00.00. 1928
Julie Jandíková 00.00. 1923 kuchařka
Marie Kobzínková
Anna Koláčková 00.00. 1923
Ivka Košňářová 00.00. 1928
Anna Lojblová 00.00. 1924
Františka Hladíková Macků 00.00. 1925 pěšák, 2. prapor
Zdeňka Doudová Matinová 00.00. 1915 00.00. 1943
Františka Pokorná 00.00. 1927
Štefanie Sontagová
Marie Strnadová
Marie Švantková 00.00. 1925 politická komisařka
Míroslava Ribarová Valentová 00.00. 1927
Františka Genderová Vávrová 00.00. 1945
Anna Velická 00.00. 1926 pěšák, 2. prapor
Otýlie Bilićová Záhorová 00.00. 1927 24.01. 1943 zdravotnice, od listopadu 1944 sanitní referent u 1. praporu
Jozefina Veltrusky Kerec 00.00. 1925 00.00. 1943 zdravotnice, od listopadu 1944 pomocný sanitní referent u 3. praporu
Katarína Birešová
Anna Buríková
Mária Bzovská
Katarína Cerovská
Mária Cerovská
Mária Cinkotská
Anna Čaniová
Anna Častvenová
Zuzana Česnáková
Zuzana Demáková
Katarína Dudášová
Katarína Dolinajová
Anna Durčianská
Anna Ďuríková
Anna Ferková
Mária Fitošová
Mária Gierová
Katarína Greisengerová
Mária Grňová
Mária Heverová
Mária Horniaková
Julia Hricová
Katarína Hricová
Zuzana Hricová
Katarína Hudecová
Katarína Jakušová
Zuzana Jašová
Katarína Kaňová
Zuzana Kaňová
Zuzana Kardelisová
Zuzana Kišgeciová
Katarína Klementová
Katarína Kocková
Zuzana Kocková
Anna Kohútová
Katarína Kopčoková
Zuzana Králíková
Mária Kriváková
Anna Kubečková
Katarína Kubincová
Mária Kukavská
Zuzana Kukučová
Alžběta Kulhavá
Anna Labátová
Božena Labátová
Mária Lenčová
Zuzana Lenčová
Zuzana Legyňová
Anna Leníková
Anna Lomenová
Katarína Lonichová
Zuzana Madacká
Mária Melichová
Mária Mikušová
Mária Mojžíšová
Zuzana Muchová
Zuzana Mudrochová
Mária Myjavcová
Mária Notová
Anna Očojevová
Alžběta Pavelková
Zuzana Paulinyová
Zuzana Pavíková
Zuzana Pintirová
Zuzana st. Pintirová
Anna Pixadesová
Anna Plachtinská
Katarína Poliáková
Mária Pribišová
Mária Psotová
Anna Ralbovská
Elena Rumanová
Zuzana Sičová
Katarína Sikorová
Anna Srúková
Zuzana Sovišová
Anna Stupavská
Anna Šimeková
Anna Šímová
Zuzana Šuranová
Katarína Tomanová
Anna Turanová
Zora Turanová
Mária Tušiaková
Katarína Vargová
Anna Viziová
Mária Vozárová
Zuzana Zatrochová
Alžběta Zelenáková
Katarína Žilová
Janja Raková velitelka zdravotnického praporu
Marie Areliová
Jiřina Blažková
Helena Buschová
Emilie Melčová Částková 24.08. 1914 01.01. 1943
Diamantová
Dina Feiglová
Edita Felsenbergová
Eliška Felsenbergová
Malči Gerstmanová
Berta Golová, MUDr.
Jana Golubová
Hana Grossová řidička
Hana Filipovičová Hlošková 26.11. 1921 00.00. 2009 01.03. 1943 administrativa, překlady z angličtiny do češtiny
Valy Huberová
Hana Jonášová opravářka nákladních aut
Helena Krausová
Helena Kramerová
Anna Malá
Dora Meklerová
Zuzana Meklerová
Ludmila Barešová Možná řidička
Hana Nettelová opravářka nákladních aut, později skladnice
Pfaufederová
Lenka Pfefferkornová
Hana Pavlů Pfefferkornová
Anna Poláková
Helena Polívková řidička
Evženie Příbramská
Věra Reimanová
Emilie Skalická
Gerda Steinerová
Anna Stoklásková
Šišová
Anna Vantochová
Milada Tichá
Helena Valtrová
Pepita Wintrová
Herta Wurzingerová řidička
Edita Zochovická řidička
Dina Žaliová
Edita Bassová
Danica Bláhová
Lea Kohnová 00.00. 1924 fotky
Květa Levkovicová
Charlota Nová
Dore Raabová
Ida Schröttrová
Jiřina Tonderová Ascherová 2130822 15.10. 1919 radarová operátorka
Anděla Haida Beníčková 2146749 08.10. 1913 řidička
Vlastimila Hrušková 455808 04.07. 1919 meteorologická služba
Helene Pátečková Fröhlichová 13.04. 1917 překladatelka
Hana Popelíková zásobovací důstojnice RAF
Renata Grollová Y- Service - odposlech a vysílání klamných informací německým letcům
Luise Abrahams Kramerová 445254 21.05. 1910 meteorologická služba
Edith Rudingerová 2117443 meteorologická služba
Edith Sedláková Hermannová 214843 03.03. 1926 05.10. 1945 pozemní personál, 311. čs. bomb. peruť
Margareta Rytířová Schneiderová 2105166 23.12. 1926 elektromontérka, ke konci války 310. čs. bomb. peruť
Lucille Malvina Wilson Schulhofová 2130870 27.10. 1915 písařka
Shirley Irene Skoumalová Bright 2134467 13.01. 1916 Fairwoodcommon
René Sternová 2161963 19.09. 1926 zdravotnice
Pavla Šamšulová Éderová 13.05. 1914 08.11. 2000 21.10. 1941 kuchařka, 311. čs. bom. Peruť
Dolores Prchalová Šperková 200398 17.09. 1915 01.05. 1990 zpravodajská důstojnice
Ida Marie Sudická Šumová 2146048 14.03. 1916 14.04. 1992 meteorologická služba
Ludmila Mlejnková, Nevečeřalová Tesárková 2092047 14.04. 1908 kuchařka
Joy Mžourková, Kadečková Turner 426881 06.12. 1921 radiová/souřadnicová operátorka
Věra Marie Uhlířová 2133695 21.03. 1913 písařka při pomocných službách
Hana Fischl Vogelová 2098118 20.06. 1913 tlumočnice u 311. čs. bomb. perutě
Marienne Wodáková 2144008 meteorologická služba, 311. čs. bomb. peruť
René Violet Whitelock Zářecká 452119 30.06. 1923 kuchařka
Edith Greig, Weitzenová Nettlová 2062287 29.09. 2011 odposlechy posádek německých letadel a letišť
Margarita Baranovská Sarkaničová radistka štábu 4. brigády fotky
Ljubica Lazić 00.00. 1926
Darinka Kalendar zdravotnice fotky
Emilia Bastagová
Františka Genderová 00.00. 1944
Anna Radojčić 00.00. 1922
Anna Kurucová 00.00. 1926 pěšák, 2. prapor
Anna Marie Faltusová Procházková 19.04. 1919 řidička
Emilie Bastagová
Anna Fršteková pěšák, 2. prapor
Marija Zubović 00.00. 1925
Evica Velagić
Ljubica Jevrosimović 00.00. 1926
Marie Pátková
Katica Kasunić 00.00. 1927
Anka Šeatović 00.00. 1924
Františka Marešová Hradcová
Alojzija Kovačević 00.00. 1925 14.04. 1945
Zdeňka Ptáčková
Sofija Brajc 00.00. 1924 06.05. 1945
Anna Čeliković 00.00. 1924 00.04. 1944
Terynka Vojáčková
Františka/Fana Benáková
Františka Březinová
Slávka Mildová
Františka Koudelová
Marie Tichá
Žofie Moskalová Igariová 14.066/Ž 19.05. 2006 20.09. 2019 1. brigáda, zdravotnice
Paraska Štoudková Houbanová 3. brigáda, zdravotnice
Irina Hanáková Houbanová 19.12. 2009 3. brigáda, zdravotnice-ošetřovatelka
Jiřina Jiráková Křížková 26.890/Ž 20.10. 1926 00.00. 2016 22.01. 1945 zdravotní služba
Anna Černá Bobiková 3. brigáda- zdravotní služba
Rozesílání novinek

© 2008 Československé ženy bojující v zahraničních vojenských jednotkách za II. světové války | Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek WOLFWEB.CZ